Cep Telefonu programımızı Google Play Store dan "Akıllı Tahta Kilit Programı" diye aratarak cep telefonunuza kurabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde açılmış ama kilitli olan bir akıllı tahta bulunmaktadır. Okul idaresi tahtada görünün tüm bilgileri istediği an web sayfamız üzerinden anında güncelleyebilir.


Okul idaresi web sayfamız üzerinden tüm tahtaları görebilir ve istediği an tek tek veya toplu olarak tahtaların kilidini açabilir veya

Cep Telefonu İşlem Basamakları :

1. Öğretmen web sayfamızdan kurulum dosyasını indirerek programı cep telefonuna kurar ve çalıştırır. Program ilk çalıştığı an kurumkodu ister. okulwebsistemleri.com adresine kayıtlı kurum kodunu girerek sisteme giriş yapar.

2. İdareci, cep telefonuna programı kuran kullanıcıyı kendi ekranından görerek onay verir ve öğretmenin karşısına akıllı tahtaların listesi gelir.

3. Kırmızı çerçeve içersinde olanlar kapalı tahtalardır. Öğretmen açmak istediği tahtaya tıklayarak tahtayı açık hale getirir.

4. Yeşil çerçeve içerisinde olanlar ise açık olan tahtaların listesidir. Açık olan tahtayı seçerek tahtayı anında kapatır.

Cep Telefonu İle Kilitlenebilen Duyuru Panelli Akıllı Tahta Kilit Programı:

a. Akıllı Tahtalara program kurulduğu an tahta açılınca kendini kitler ve yetkisiz kişiler tahtayı kullanamazlar.

b. Kilitlenen tahtada duyuru panelli dijital pano ekranı yer alır.

c. Okul idaresi tahtalardaki duyuru ekranını istediği zaman anlık olarak güncelleyebilir.

d. Güncelleme işlemi interneti olan herhangi bir bilgisayar ile web sayfamız üzerinden yapılır ve anında tüm akıllı tahtaların ekranına yansır.

e. Tahtalar flash disk, cep telefonu ve web sayfamız ile açılabilir veya kilitlenebilir.

f. Öğretmen flash diski var ise flashı ile, yoksa cep telefonu ile veya idare web sayfası üzerinden tahtanın kilidini açıp yeniden kilitleyebilir.

g. Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 uyumludur. Programın kurulumu tahta başına 2-3 dakika zaman almaktadır.

h. Akıllı tahta 50 dakika boyunca herhangi bir yöntem ile açılmaz ise (flash disk – cep – web sayfası) kendi kendine kapanır.
Akıllı tahta programını kullanmak için sisteme üye olmanız gerekmektedir.
Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Üye işleminden sonra lütfen giriş yap tıklayarak siteme giriş yapınız.
Giriş yapmak için lütfen tıklayınız.


Cep Telefon Kontrollü - Duyuru Panelli Akıllı Tahta Kilit Programı Kısa Tanıtım (Fatih hattından izlenebilen) :Cep Telefon Kontrollü - Duyuru Panelli Akıllı Tahta Kilit Programı Uzun Tanıtım (Fatih hattından izlenebilen) :


Cep Telefon Kontrollü - Duyuru Panelli Akıllı Tahta Kilit Programı Kısa Tanıtım (Youtube) :Cep Telefon Kontrollü - Duyuru Panelli Akıllı Tahta Kilit Programı Uzun Tanıtım (Youtube) :İşlem Basamakları :

Okullara 3 adet program verilir.
1. Biri tahtayı kitleyen program,
2. Flash diske tahtayı açmaya sağlayan dosyayı atan program,
3. CEP Telefonuna kurmak için Android Kurulum dosyası.

Okullar istediği kadar tahtayı kitleyebilir herhangi bir sınır bulunmamaktadır. İlgili programı kurmanız yeterli.

Program hertürlü flash ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Program öğretmenin flashına 1kb lık çok küçük bir dosya atmaktadır.

Öğretmen flashına atılan dosyayı kopyalayıp başka bir ortamda saklayabilir. Bu sayede tahtayı açmaya yarayan dosya flashdan silinse dahi yedek alınan yerden tekrar flash içersine atılarak flashın tahtayı açması sağlanır.

Öğrenciler bir şekilde öğretmen flashı içindeki tahtayı açmaya yarayan dosyayı kendilerine kopyalasalar bile tahta açılmayacaktır.

Tahtayı açmaya yarayan dosya ilgili öğretmen flashı ile yazılımsal olarak ilişkilendirilmiştir.

Öğretmen Cep Telefonuna Android Programını kurduğu an işlem basamakları aşağıda verilmiştir.

İletişim ve İstek Formu
Yenile