Cep Telefonu programımızı Google Play Store dan "Akıllı Tahta Kilit Programı" diye aratarak cep telefonunuza kurabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde yoklama genel rapor sayfası bulunmaktadır. Alınan tüm yoklama bilgileri aynı ekranda bulunmaktadır. Arama filtreleri girilerek detaylı arama yapılabilir. Örnek olarak belirli bir zaman aralığı, sınıf şube öğretmen ders saati olarak arama yapılabilir. Arama sonuç listesindeki öğrencilere tek tek sms gönderimi sağlanabilir, tüm listeye sms gönderimi sağlanabilir veya liste excel olarak bilgisayar indirilebilir.

Yukarıdaki resimde sınıf sınıf alınan veya alınmayan yoklamalar görüntülenir. Eğer herhangi bir sınıfın yoklaması alınmış ise sınıf yeşil olarak işaretlenir. Yoklaması alınmayan sınıflar kırmızı olarak kalır. Yoklaması alınan sınıfın yanındaki oka tıklandığı zaman aşağıdaki gibi bir ekran çıkar. Çıkan ekranda

Yukarıdaki resimde sınıf sınıf alınan veya alınmayan yoklamalar görüntülenir. Eğer herhangi bir sınıfın yoklaması alınmış ise sınıf yeşil olarak işaretlenir. Yoklaması alınmayan sınıflar kırmızı olarak kalır. Yoklaması alınan sınıfın yanındaki oka tıklandığı zaman aşağıdaki gibi bir ekran çıkar. Çıkan ekranda "Yoklama Alan Öğretmen Bilgisi", "Yoklama Bilgisi Sil" ve "Yoklama Öğrenci Listesi" menüleri çıkar.

Yukarıdaki resimde "Yoklama Öğrenci Listesi" menüsüne tıklandığı zaman gelen ekran görüntülenmektedir.

Yukarıdaki resimde "Yoklama Bilgisi Sil" menüsüne tıklandığı zaman gelen ekran görüntülenmektedir.

Yukarıdaki resimde "Yoklama Alan Öğretmen Bilgisi" menüsüne tıklandığı zaman gelen ekran görüntülenmektedir.

Yukarıdaki resimde yoklam ile ilgili genel ayarların yapıldığı sayfa gösterilmektedir. Bu alanda Öğretmen yoklama aldığı an SMS gönder, sistem yöneticisi tarafından belirlenen zaman dilimdinde SMS gönder veya SMS gönderme ayarları yapılır.

İletişim ve İstek Formu
Yenile