Okullara özel olarak geliştirilen SMS yazılımı sayesinde
1. Sadece numaraları girerek SMS gönderebilir,
2. Öğrencilerinizi sınıf sınıf ve şube olarak sisteme girerek tüm sınıflara, tüm şubelere veya ayrı ayrı sms gönderebilirsiniz,
3. Öğrencilerinizin numaralarını girerek otomatik olarak devamsızlık mesajı gönderebilirsiniz,
4. Yetiştirme kursu oluşturarak devamsızlık için sms gönderebilirsiniz
5. Anlık olarak raporlama alabilir ve ulaşmayan bakiyeler geri olarak anında bakiyenize geri yüklenir.

Numara Listesinden SMS Gönderimi:

Okullarımız telefon numaralarını genelde excel formatında tutarlar. Excel listesindeki kişilere sms göndermek için telefonları seçip telefon numaraları alanına yapıştırarak sms gönderimi sağlanır.Raporlama :

Gönderilen smslerin rapor durumu gönderim işleminden hemen sonra sonuçlanır. İletilenler - Bekleyenler - Hatalılar olarak sonuç bilgisi verilir. Bekleyenler iletildikçe veya iptal oldukça rapor güncellenir.Ayrıntılı Raporlama :

Gönderilen smsler ile ilgili gene bir rapor verir. Kaç kişiye gönderildi, iletilen sayısı, bekleyen sayısı, düşen kredi sayısı, vs...Ayrıntılı Raporlama (Telefon Numaraları) :

İletilenler - Bekleyenler - Hatalı olan telefonların bilgisini verir.Alt Kullanıcı Tanımlama:

Alt kullanıcı oluşturarak, her bir alt kullanıcının sms göndermesini sağlayabilirsiniz. Her bir alt kullanıcıya özel bakiye tanımlaması yapılır, alt kullanıcının kendine özel rehberi bulunur.Sınıf - Şube Olarak Sms Gönderimi:

Sisteme kayıtlı öğrencilerinizin istediğinize sms gönderim işlemi için kullanılır. İsterseniz sınıf sınıf isterseniz şube şube veya sadece kişi seçerek gönderim sağlanabilir.Öğrenci Seçimi Sınıf - Şube Olarak :

Sms gönderimi yapılacak sınıf ve şubeler seçildikten sonra istenirse öğrencilerde seçilip ayarlanabilir. Bunun için Öğrenci Listesine Bak Çıkar linkine tıklanır ve gelen ekrandan işlem yapılır. ,SMS Rehber :

SMS Rehber ile kendinize özel rehber oluşturabilirsiniz. İsterseniz rehberdeki kişileri gruplara atayabilirsiniz. Bir kişi birden fazla gruba ait olabilir.Rehberdeki Kişilere Gönderilen SMS ler:

Rehberinizdeki kişilere gönderilen sms lere, SMS Geçmiş linki ile sürekli olarak erişebilirsiniz.Rehber Gruplama:

Rehberinizdeki kişileri gruplayabilirsiniz, Örnek vermek gerekirse öğretmenler grubu, idareciler grubu vs... İstediğiniz zaman seçtiğiniz grupdaki kişi veya kişilere sms atabilirsiniz.Gruplardan Kişileri Seçme:

Seçtiğiniz grubun adının yanındaki Liste Bak-Çıkar linkine tıklayarak ilgili grupdaki hangi kişilere sms göndereceğinizi seçebilirsiniz.Devamsız Öğrencilere SMS:

Devamsızlık yapan öğrencin numaralarını girerek numara eşleştir düğmesine tıklanır ve sağ tarafa yazılan öğrencilerin bilgileri gelir.
Yarım Gün - Tam Gün - Devamsız lardan biri seçilir. Aşağıya tarih bilgisi girilir.
Veliye Giden Mesaj :
Sayın Velimiz, Öğrenciniz (Ad Soyad Bilgisi Sistemden Otomatik Gelecek), (Girilen Tarih) tarihinde (Yarım Gün/Tam Gün) devamsızlık yapmıştır. Okul idaresi.